KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14577313
nr 1457 7313
Blandteknik
5 st, Japan. Blandteknik, bildmått: 16x11cm, yttermått inklusive ram: 21x17cm. Ej signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 28 mars 2022
kl 19:03:38
300 kr
350 kr
500 kr
2.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.600 kr
2.800 kr
3.400 kr
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
4.000 kr